wbijam.pl Wsparcie Kontakt

 

Kalendarz

1664787946
Kyokou Suiri II 01 nadchodzi ??.01.2023
Pierwszy opening drugiej serii nadchodzi ??.01.2023
Pierwszy ending drugiej serii nadchodzi ??.01.2023

Wiadomości dotyczące anime i powieści light novel Kyokou Suiri

[anime] Ilustracja przewodnia drugiego sezonu.

Pojawił się plakat promujący drugą serię, który można zobaczyć poniżej. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 06.09.2022

[anime] Nowy zwiastun drugiej serii.

Pojawił się trzeci trailer sequela serii telewizyjnej anime Kyokou Suiri, zapraszam do oglądania tutaj.

Dodano: 02.05.2022

[anime] Druga seria przełożona na styczeń.

Dzisiaj na oficjalnej stronie anime Kyokou Suiri ogłoszono, iż drugi sezon anime z różnych powodów zostaje przesunięty na styczeń 2023 roku. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.05.2022

[anime] Premiera drugiego sezonu już w październiku.

Pojawił się plakat zwiastujący drugą serię, a wraz z nim poznaliśmy dokładny miesiąc premiery. Kontynuacja Kyokou Suiri zadebiutuje w sezonie jesiennym, czyli na początku października. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.03.2022

[anime] Druga seria w 2022 roku!

Pojawił się plakat promujący sequel anime Kyokou Suiri (poniżej), a w raz z nim poznaliśmy rok premiery serii. Kontynuacja przygód Kurou i Kotoko już w 2022 roku! Zapraszam do komentowania.

Dodano: 02.11.2021

[anime] Druga seria zapowiedziana!

Oficjalna strona anime Kyokou Suiri potwierdziła prace nad drugą serią. Na tę chwilę nie podano nawet przybliżonej daty premiery. Gdy tylko będzie wiadomo coś więcej, natychmiast poinformuję Was o tym w newsach. Zapraszam do komentowania.

Dodano: 27.11.2020

[anime] Zakończenie serii i przyszłość.

Dzisiaj, wraz z odcinkiem dwunastym, końca dobiegła pierwsza seria opartego na powieści light novel autorstwa Shirodairy Kyou anime, Kyokou Suiri. Jako że powieść i manga wciąż są wydawane, w przyszłości możliwe jest wydanie kontynuacji serii telewizyjnej. Gdy tylko będzie coś wiadomo, natychmiast poinformuję Was o tym w Wiadomościach na stronie. By oczekiwanie się nie dłużyło, w nadchodzącym sezonie będę dla Was wydawał kolejne serie (wszystkie tytuły znajdziecie na dole menu po prawej). Zapraszam do komentowania.Na koniec chciałbym Wam serdecznie podziękować za oglądanie serii z moimi napisami, a także zachęcić wszystkich, którzy doceniają moja pracę do wsparcia (przejdź), bym mógł nadal regularnie wydawać dla Was kilka serii anime na sezon. Wielkie dzięki i do napisania!

Dodano: 22.03.2020

[anime] Kyokou Suiri 12: „Obrończyni porządku”.

Już 28 marca w sobotę o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 12. odcinek pierwszej serii anime Kyokou Suiri zatytułowany „Obrończyni porządku”. „Kurou i Kotoko wspólnymi siłami pokonują Stalową Damę Nanase. Rikka przyznaje, że przegrała bitwę, ale nie wojnę. Jednak w jakim celu nieśmiertelna przedstawicielka rodu Sakuragawa stworzyła ducha wyobraźni? Po co, mimo nieśmiertelnego ciała, spędzała mnóstwo czasu w szpitalu?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 21.03.2020

[anime] Kyokou Suiri 11: „Ostateczna fikcja”.

Już 21 marca w sobotę o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 11. odcinek pierwszej serii anime Kyokou Suiri zatytułowany „Ostateczna fikcja”. „Choć dwa kolejne rozwiązania zostają odparte, zyskują sporo zwolenników i mocno nadwątlają siły Stalowej Damy Nanase. Czy ostatnia, czwarta hipoteza zdoła zyskać odpowiednie poparcie internautów, by odesłać ducha wyobraźni w niepamięć?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 14.03.2020

[anime] Kyokou Suiri 10: „Ścierające się fikcje”.

Już 14 marca w sobotę o godzinie 25:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Kyokou Suiri zatytułowany „Ścierające się fikcje”. „By pokonać Stalową Damę Nanase, Kotoko wyciąga kolejne dwa działa, rozwiązanie drugie oraz trzecie! Po drugiej stronie ma jednak bardzo groźnego wroga, bo wymykającą się prawom natury kuzynkę Kurou, Rikkę Sakuragawę! Czy nieśmiertelny chłopak oraz jego dwie dziewczyny, była i obecna, zdołają wyeliminować ducha?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy z soboty na niedzielę. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 07.03.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (nichijou): Clannad, Decadence, Fumetsu no Anata e, Kyokou Suiri, Somali to Mori no Kamisama, Suisei no Gargantia.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail podany w dziale Kontakt.